modely

Naše modely  Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout  alespoň některé modely z naší nabídky. Omlouváme se, že nemůžeme zařadit  vše, naše modely si můžete prohlédnout a vyzkoušet  přímo  v studiu Z. Cenové rozpětí :Svatební šaty ceny od 500, do 5 000,-, společenské šaty ceny od 100,- do 1 800,-, modely pro družičky ceny od 80,- do 1 000,- Kč. Běžné úpravy v ceně. Dále nabízíme: karnevalové kostýmy a masky  na Helloween nejen pro děti , ale i pro dospělé  v cenových relacích od 150,- do 900,- Kč.  . Dále zapůjčíme : krinolíny, spodničky,kožíšky, boa, šály, závoje, ozdoby do vlasů, rukavičky, kabelky, čelenky, naušnice, náhrdelníky, panenky na auta atd. Prodáme : prádlo, ozdobné podvazky, punčochy samodržící s ozdobným lemem, kytičky do vlasů a další.

Model na přání /půjčovné s příplatkem/ : společenské šaty ceny od 6 000,-, svatební šaty ceny od 9 000,-, modely pro družičky ceny od 1 500,- Kč. Karnevalové kostýmy - dle dohody podle složitosti a náročnosti kostýmu.

ALISONKELLY
img img
Model Allison avantgardní model inspirovaný skotským kiltem. Kostkovaný korzet zdobený krajkovou mřížkou se šněrováním na zádech doplňuje bohatě řasená sukně z bílého sametu, kostkovaný obojek, kšiltovka a pes -kabelka. Model z ze soutěže svatební šaty roku si můžete vypůjčit i s bílou hladkou sukní nebo řasenou sukní ze zeleného taftu. Romantické princeznovské šaty. Korzet se šněrováním na zádech je zdobený vyšívanou krajkou a našívacími kameny, asymetricky řasená saténová sukně je ukončena vlečkou.
Velikost: 36-38 Velikost:38
Půjčovné: 3500,- Půjčovné: 4500,-
CHELSEAKRYSTAL
img img
Bílostříbrný krajkový korzet se šněrováním na zádech, hladká sukně z bílého saténu je ukončena pruhem ze stříbrné krajky. Korzetové šaty s ramínky jsou ušité z lesklého bílého šantungu, ruční výšivka z broušených kamenů zdobí živůtek i saténové klíny šestiboké sukně.
Velikost:34-36 Velikost:36
Půjčovné: 3500,- Půjčovné: 2800,-
DESIREÉGERALDINA
img img
Romantické bílé šaty mají korzet z vyšívané krajky, doplněný bohatou tylovou sukní. Bílé šifónové šaty ke krku se zdobeným předním dílem se zapínají na zádech, doplněné korálkovou čepičkou ve stylu 20. let.
Velikost:38 Velikost:40
Půjčovné: 3500,- Půjčovné: 3500,-
JUDITTAKASSANDRA
img img
Soutěžní korzetové šaty z krémového saténu s růžovozlatými růžičkami jsou zdobené našitou zlatou šňůrou, hladká sukně ze sytě růžového saténu má odepínací vlečkou zdobenou velikými růžemi. Dětský model Jessica je ušitý ze stejného materiálu.
Romantické šaty mají bohatou tylovou sukni a korzet pošitý korálky. Hlavním ozdobným prvkem je ramínko ze šifónových růžiček na drátku s bílými a modrými korálky.
Velikost:34-36 Velikost:38
Půjčovné: 2800,-                         1000,-
Půjčovné: 3500,-
LORETTAMEDEA
img img
Jednoduché empírové šaty z bílého šifónu mají řasený živůtek a korálková ramínka. Krémově zlatý korzet se zlatými šňůrami a našitými korálky s bílou saténovou sukní, na přehlídce byl model předvený s krémovou řasenou sukní se zlatou kabelkou.
Velikost:36-38 Velikost:38-40
Půjčovné: 1600,- Půjčovné: 3500,-
VALKÝRAREBECCA
img img
Model ze soutěže svatební šaty roku v historickém stylu. Korzet a široká hladká sukně jsou ze stríbrného brokátu, korzet je zdobený na předním i zadním díle ručně našitými štrasovými portami a lemem ze stříbrné lišky, stejně jsou ukončeny i gotické rukávy podložené bílým hedvábím s ručně malovaným motivy. Celý model doplňuje odepínací vlečka z bílého hedvábí ručně malovaná a bohatě vyšívaná stříbrnou nití a našívacími kameny. Korzet se spadlými ramínky ze světle krémového saténu s hladkou áčkovou sukní doplňuje klobouček ve tvaru lodičky.
Velikost: 36 Velikost: 38
Půjčovné: 5000,- Půjčovné: 3500,-
CASSABLANCAGRACIELLA
img img
Model ve španělském stylu - široká kolová sukně s tylovými volány s našitou černou krajkou a korzet zapínaný za krk s volnými zády s kloboukem se štrasovou sponou. Společenské korzetové šaty z červené krajky a tylu se štrasovým páskem a štrasovými ozdobami.
Velikost: 36-38 Velikost: 36-38
Půjčovné: 3500,- Půjčovné: 1200,-
COLETTESLUNEČNÍ PANÍ
img img
Společenské šifónové šaty s tylovým živůtkem s korálkovou výšivkou. Model ze soutěže svatební šaty roku . Široká sukně nabíraná v bocích je šitá metodou patchwork do svislých pásů. Jednotlivé čtverce jsou dozdobeny ručně našitými ozdobami. Korzet vyšívaný zlatými korálky je zapínaný za krk.
Velikost: 36-38 Velikost: 36-38
Půjčovné: 1200,- Půjčovné: 3500,-
PÁVSISSI
img img
Avantgardní svatební nebo náročné společenské šaty ze stříbřitěšedého krepsaténu. Dlouhá členěná vlečka je zdobena našitými oky, kameny a korálky. Doplňkem těchto výjimečných šatů je modrá korunka z korálků, modročerný náhrdelník, náramek a vějíř z pavího peří. Soutěžní model, inspirovaný secesí, je zhotovený z bílého piké, krajky, popelínu a šifónu. Kostičkový korzet je šněrován na zádech, široká dílová sukně s černou krajkou je nabraná v pase. Na zadním díle je našitý nabíraný "honzík" z šedého šifónu, s našitými bílými růžemi.
Velikost 36-38 velikost 38 - 40
Půjčovné: šaty 4500,-, doplňky 300,-, vějíř 200,- Půjčovné: 2800,-
ZOÉ
EDITH
img img
Korzetové šaty z bílého krepsaténu a tylu jsou zapínané za krk a odhalují celá záda. Živůtek, který zdobí 2 stříbrní motýli, je potažený stříbrnou sítí a ručně vyšívaný různě velikými perličkami, korálky a flitry.
Netradiční svatební šaty mají černý korzet se stříbrným vyšíváním a sukni ze stříbrného krepsaténu s černým zdobením. Model doplňuje kožíšek.
Velikost: 36 - 38
Velikost : 36
Půjčovné : 4500,-
Půjčovné: 1800,- kožíšek: 600,-
DONATELLAMAGNOLIA
img img
Elegantní korzetové šaty z bílého saténu a šifónu mají asymetricky řešený , bohatě vyšívaný  přední díl. Stejná výšivka je i na sukni.
Model ze soutěže svatební šaty roku. Šaty mají sukni z lesklého bílého šantungu a korzetový živůtek ze zelenozlaté krajky s dekoltovanými zády se šněrováním. Model zdobí průhledné kapsy, ve kterých jsou umístněny umělé květiny.
Velikost:38 Velikost: 36 - 38
Půjčovné: 3500,-
Půjčovné:   1600,-
ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ
ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ
img img
Model ušitý na zakázku pro nevěstu, která chtěla svatební šaty dále využívat jako společenské. Šaty jsou doplněny náhrdelníkem a úchytkem bolerka, zhotoveným na míru v barvě šatů.
Model ušitý na zakázku pro sestru nevěsty, která chtěla své šaty  s originálním náhrdelníkem využívat i po svatbě jako společenské.
Velikost: 38
Velikost: 40
BUTTERFLYORNELLA
img img
Romantický model se řaseným živůtkem se širokou sukní z několika vrstev tylu zdobený našitými saténovými motýlky.
Šaty na velkou romantickou svatbu mají bílý tylový korzet s asymetricky řasenými pruhy z bílého saténu, pošitý korálky a perličkami a širokou tylovou vrstvenou sukni.
Velikost:  36
Velikost: 36 - 38
Půjčovné:  1000,-
Půjčovné: 4000,-
DOLORESSCARLETT
img img
Společenské šaty mají bohatě řasenou sukni z tmavomodrého taftu a černý korzet se šněrováním na zádech.
Společenské šaty z lahvově zeleného krepsaténu. Korzet je pošitý černou tylovou krajkou se šněrováním. Sukni má zdobně řasené sklady s našitými zelenými kameny.
Velikost:  36 - 38
Velikost:  36 - 40
Půjčovné:  1800,-
Půjčovné:  1600,-
POPELKAYVONNA
img img
Bleděmodré brokátové šaty se stříbrnými květy, zdobené štrasovými portami a šifónovými bleděmodrými volánky. Ze stejného materiálu je i malé bolerko se zdobenými rukávy.
Tento klasický model - sukně a korzet nabízíme ve velikosti 44 - 46. Podobné modely (korzet s výšivkou) nabízíme od velikosti 40 do velikosti 52.
Velikost: 36 - 38
Velikost: 44 - 46
Půjčovné: 2800,- Půjčovné: 3500,-
MORGANAFIONA
img img
Model je ve stylu fantasy - zhotovený ze stříbrného brokátu, šifonu a bílého taftu.
Dvoudílné společenské šaty s růžovým korzetem mají nařasenou sukni. Růžový korzet má šněrování z vínových sametek, z kterých jsou i ramínka.
Velikost: 36 - 38
vel. 38
Půjčovné: 3500,- Půjčovné: 1500,-
GLORIAHORTENZIE
img img
Romantické svatební šaty - Šantungová sukně v barvě slonové kosti s nabíranými  volány a korzet v krémové barvě zdobený peřím.
Romantické svatební šaty z krémového taftu. Široká sukně bohatě nabíraná a zdobená textilními květinami je vyvážená jednoduchým korzetem se šněrováním na zádech.
Velikost: 36 - 38
Velikost: 38 - 40
Půjčovné: 3 500,- Půjčovné: 3 500,-
MELLISAZIMNÍ KRÁLOVNA
img img
Společenské šaty s korzetovými živůtkem z černého sametu s našitými štrasovými portami mají širokou sukni z několika vrstev černého tylu. Ramínko zdobí štrasová brož ve tvaru hvězdy. Zajímamavým doplňkem jsou sametové dlouhé rukavice. Avantgardní model ze soutěže svatební šaty roku v historickém stylu. Model ušitý z řádkového bílého sametu,má hluboký výstřih na zádech se šněrováním. Rukávy jsou zakončené plyšovým lemem. Široká sukně s vlečkou je lemována bílým plyšem a zdobená našitými křišťály  a kameny.
Velikost:  42 - 44 Velikost: 38 - 40
Půjčovné:  šaty  1 200,-  , rukavice   150,- , čelenka  150,- Půjčovné: 4 500,- , čelenka štras  150,-
ANDREADANIELLA
img img
Avantgardní společenské šaty z dvoubarevného žoržetu mají aranžovaný živůtek se zlatou sponou. Sukně s vysokými rozparky přechází do vlečky.
Svatební " princeznovské"  šaty pro náročnou nevěstu  v barvě slonové kosti mají bohatě vyšívaný korzet  se šněrováním na zádech a řasenou sukni s dlouhou vlečkou.
Velikost:  38 - 40 Velikost: 38
Půjčovné: 900,- Půjčovné: 4500,- , náhrdelník  200,-
LAURAKATRINKA
img img
Romantické  " princeznovské " krémové saténové šaty mají korzet se šněrováním na zádech a postupně se rozšiřující sukni s vlečkou s širokými krajkovými volány.
Romantické svatební šaty s vlečkou z krajky barvy slonové kosti, mají okraj šatů zdobený krajkou a ozdobným řasením.
Velikost: 36 - 38
Velikost: 34 - 36
Půjčovné: 4500,- Půjčovné: 2000,-
VALÉRIEBOŽENKA
img img
Dvoudílný společenský model - Korzet s úzkou sukní z černého saténu s asymetrickými volány.  SUkně má šněrování na boku.
Dvoudílný model pro malou družičku z krémového saténu - šatičky doplňuje bolerko se zlatou výšivkou.
Velikost: 36 Velikost:  3 - 4 roky
Půjčovné:  1 200,-  , náhrdelník   150,- Půjčovné :    600,--
ANTONIAWANDA
img img
Jednoduché šaty s bohatou kolovou sukní ve stylu 30. let v barvě slonové kosti jsou vhodné na svatbu v zahradě nebo na letní louce.
Maškarní kostým má širokou sukni z barevných sametových a plátěných pruhů, spodní košili z průsvitného šifónu s volánkovými rukávy a černým korzetem.
Velikost: 36 - 38 Velikost: 36 - 38
Půjčovné: 1 200,- Půjčovné : 450,-
VERUNKAVESELÁ DÝNĚ
img img
Model pro malou družičku z bílého saténu.
Dětský maškarní kostým.
Velikost: 2 - 3 roky
Velikost: 2 - 3 roky
Půjčovné: 600,- Půjčovné: 250,-
PAVOUKPAVUČINA
img img
Tělo pavouka připnuté popruhy na zádech doplňuje kukla a rukáv s pavoukem.
Veliký černý plášť s aplikovanou pavučinou doplňuje čelenka s pavoukem.Za příplatek zapůjčíme i černé šaty.
Velikost: univerzální Velikost: výška cca 170cm
Půjčovné: 400,- Půjčovné: 150,-
MALÁ ČARODĚJKASKELETON
img img
Dětský maškarní kostým. V naší půjčovně najdete karnevalové masky pro děti i dospělé. Dětský maškarní kostým
Velikost: 3 - 4 roky
Velikost:  8 - 9 let
Půjčovné: 200,- Půjčovné:  300,-
SKOT
img
Skládanou sukni z vlněného tartanu doplňuje bílá košile s vázankou, skotský baret a nezbytné podkolenky s bambulkami. K tomuto modelu je možné zapůjčit i meč "kůň" (půjčovné 100,- Kč).

Velikost: pánská univerzální

Půjčovné: 800,-
  • STUDIO Z
  • Svatební Studio a zakázkové šití
  • Zorka Jochová a Pavlína Ziemba
  • Hlavní 172
  • 250 90 Nové Jirny, Praha - východ
  • Telefon: 281 960 833
  • Mobil T-mobile: +420 731 406 331
  • Mobil Vodafone: +420 774 977 663
 • kontaktujte nás

  Váš e-mail
  Předmět
  Kontrola captcha
  Zpráva